Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jack Lee Mr. Jack Lee
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
Shenzhen Sunson Tech Co., Ltd

Shenzhen Sunson Tech Co., Ltd

leejack@szsunson.com

86-755-26470670

Shenzhen Sunson Tech Co., Ltd

ABOUT US

Shenzhen Sunson Tech Co., Ltd

E themeluar në vitin 2003, 17 vjet duke u përqëndruar në teknologjitë tregtare të kriptimit dhe kioskave të lidhura me pagesa dhe zhvillimin e zgjidhjeve, Shenzhen Sunson Tech Co, Ltd është dhënë si një ndërmarrje e nivelit të lartë të teknologjisë së lartë, me më shumë se 50 inxhinierë ekspertësh të përkushtuar në R&D në fushat e kriptimit, kanalet e pagesave, ATM-të e personalizuara, Kioskat, etj. Shenzhen Sunson Tech Co, Ltd, është një kompani udhëheqëse e teknologjisë së lartë që integron R&D, prodhimin dhe tregtimin e pajisjeve hyrëse për ATM, kioska, terminale të vetë-shërbimit, ultratinguj, konzollë industriale, etj. Produktet e tastierës PIN të Sunson dhe produkteve të tastierës metalike kanë ruajtur një pjesë dominuese të tregut të vendit deri në 90%, dhe që nga viti 2010 ne po diversifikojmë me sukses linjat e biznesit tonë në terminalet siç janë ATM-të e dizajnuara posaçërisht, kioskat e pagesave, makinat shitëse, kioskat e shqyrtimit shëndetësor, industriale robotët, POS për njohjen e fytyrës, Zgjidhja e ciklit të rrjedhës së parave të zgjuar përmes sistemit të Makinës së Depozitave të Parave, etj. Sunson ka më shumë se 5000 metra katrorë Selinë në Shenzhen, dhe më shumë se një duzinë impiante prodhimi degë në Kinë. Për një zhvillim afatgjatë dhe të qëndrueshëm, Sunson gjithmonë ka shpenzuar shuma të mëdha parash për R&D, të arrijë dhjetëra patenta shpikjesh dhe të drejtave të autorit të programeve kompjuterike, të kualifikuar ISO 9001, ISO 13485, CE, FCC, RoHS, MDSAP, çertifikatat PCI, etj. Ne i vlerësojmë partnerët tanë të biznesit dhe jemi gjithmonë të gatshëm t'u shërbejmë klientëve dhe përdoruesve tanë. Mezi presim vizitat dhe pyetjet tuaja.

PRODUKTET

PRODUKTE TË REJA

PRODUKTET

Since its inception, we have continuously innovated and improved, operating with integrity, and our products are sold all over the world.

More Products

PRODUKTET

PRODUKTE TË KRIJUARA

KONTAKT

Tel: 86-755-26470670

Fax: 86-755-26470674

Celular: +8613911139588

Email: leejack@szsunson.com

Adresë: 6th Floor, Block D, Chiwan Industrial Zone, Shaodi Rd.1# Shekou, Nanshan District, Shenzhen, Guangdong

Vendi / Rajoni: China

Faqja e internetit: https://www.sunsonkiosk.com

Bossgoo Showroom: http://sunsonkiosk.sq.bossgoo.com

Lista e produkteve të përafërta