Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jack Lee Mr. Jack Lee
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
Shenzhen Sunson Tech Co., Ltd

Shenzhen Sunson Tech Co., Ltd

leejack@szsunson.com

86-755-26470670

Shenzhen Sunson Tech Co., Ltd

ABOUT US

Shenzhen Sunson Tech Co., Ltd

Основана во 2003 година, 17 години фокусирајќи се на комерцијални технологии за криптирање и киосци поврзани со плаќање и развој на решенија, Шенжен Сонсон Техника копродукции, Ltd е доделена како високо-технолошко претпријатие на државно ниво, со повеќе од 50 инженери за стручност посветени на R&D во полињата за криптирање, канали за плаќање, прилагодени банкомати, киосци и др. Шенжен Sunson Tech копродукции, Ltd е водечка hi-tech компанија која интегрира R&D, производство и маркетинг на влезни уреди за банкомати, киосци, терминали за самопослужување, ултразвуци, индустриска конзола, итн. ПИН подлогата на Sunson и производите од метална тастатура одржуваат доминантен удел на домашниот пазар до 90%, а од 2010 година успешно ги диверзифицираме нашите деловни линии во терминали, како што се специјално дизајнирани банкомати, киосци за плаќање, машини за вендинг, киосци за скрининг за здравствени услуги, индустриски роботи, ПОС за препознавање лице, Решение за циклус на паметни текови преку систем на машина за депозити и сл. Sunson има повеќе од 5000 квадратни метри седиште во Шенжен, и повеќе од десетина фабрики за производство на подружници во Кина. За долгорочен и одржлив развој, Sunson секогаш трошеше огромни суми пари на R&D, постигнува десетици патенти за изум и софтверски авторски права, квалификувани ISO 9001, ISO 13485, CE, FCC, RoHS, MDSAP, PCI сертификати и др. Ги цениме нашите деловни партнери и секогаш сме подготвени да им служиме на нашите клиенти и корисници. Во очекување на вашите посети и прашања.

ПРОИЗВОДИ

НОВИ ПРОДУКТИ

ПРОИЗВОДИ

Since its inception, we have continuously innovated and improved, operating with integrity, and our products are sold all over the world.

More Products

ПРОИЗВОДИ

ФИНАНСИРАНИ ПРОИЗВОДИ

КОНТАКТ

Тел: 86-755-26470670

Fax: 86-755-26470674

Мобилен телефон: +8613911139588

Е-пошта: leejack@szsunson.com

Адреса: 6th Floor, Block D, Chiwan Industrial Zone, Shaodi Rd.1# Shekou, Nanshan District, Shenzhen, Guangdong

Земја / регион: China

Веб-страница: https://www.sunsonkiosk.com

Изложбен салон Босго: http://sunsonkiosk.mk.bossgoo.com

Список со поврзани производи